ГОЛОВНА

Буріння свердловин взимку

Досить багато помиляються в тому, що бурити свердловину бажано в літній період. У деякому плані це і правильно, адже вода має властивості міняти свій стан, але тут варто враховувати деякі нюанси. Буріння свердловини на воду може проводитися в і літній і в зимовий період.

Єдине, треба керуватися критерієм – якщо температура повітря буде нижче -10 градусів, то фахівцям буде дискомфортно працювати. Але, в наших широтах, в зимовий період, таких холодних днів не так вже й багато.

Переваги буріння свердловини взимку

Виходячи з того, що наш стереотип підказує, що бурити свердловину на воду краще в літній період, то і навантаження на такі компанії в зимовий період різко скорочуються. А це позначається на якості послуги та її вартості. У зимовий період вартість буріння свердловини буде істотно нижче, навесні вартість підвищується приблизно на 20%.

Також важливо ще те, що важка техніка по промерзлому ґрунті може без утруднень проїхати до необхідного місця. Вашій ділянці взагалі не буде нанесено ніякої шкоди – в вигляді колії від коліс. Навесні досить часто поширені випадки, що всюдихід з буровим верстатом не може проїхати до місця запланованої свердловини, і роботи доводиться відкладати до моменту, поки грунт НЕ просохне. Також в деякі селища забороняється в’їзд важкої техніки, з метою збереження доріг. А взимку така техніка зовсім завдає ніякої шкоди дорогам.

У зимовий період в заміському житло проживає значно менше народу, тому мало кого буде дратувати звук від бурових робіт. Також відсутні різні проблеми з утилізацією розчину, який необхідний для буріння – весняні струмки свою справу зроблять.

І як було сказано вище, з огляду на те, що замовлень на зимовий буріння свердловин значно менше, то бурові потужності фірми будуть задіяні на сто відсотків, і до буріння вашої свердловини буде індивідуальний підхід.

Безумовно, будь-які будівельні роботи краще проводити влітку. Але ви повинні враховувати, що колодязі можуть пересихати не тільки влітку, а й в кінці зими. Тому якщо у вашому районі рівень грунтових вод досить високий, то бурові роботи благоприятней проводитиме в зимовий період.

Якщо ви запланували побудувати будинок

Ви повинні враховувати, що будь-яке будівництво не може обходитися без води. Тому освоєння заміської ділянки треба починати з буріння свердловини. Адже всі будівельні роботи проводяться в основному в літній період, а для буріння сезонність не грає значення. Тому до будівництва ви можете підготуватися ще взимку.

Хочеться відзначити ще один суттєвий факт, саме небажано час для буріння свердловини – це весна, і ви зараз зрозумієте чому. Важка бурова техніка часто не може в’їхати на ділянку, а якщо і виходить, то назад її доводиться витягати. А це може призвести до утворення глибокої колії. Крім того, талі води значно ускладнюють роботи з облаштування котловану і прокладки водопровідних труб, так як траншеї будуть залиті талою водою.

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *