Наша компанія пропонує власникам заміських будинків або земельних ділянок у Києві та Київській області, послуги з буріння водяних свердловин на різних типах грунтів, в тому числі на піску і вапняку Великою буровою установкою.

Свердловини оснащуються сучасним трубопроводом. Гнучкі труби, виготовлені з нПВХ, не іржавіють, витримують великі навантаження і різні фізичні дії.

ГОЛОВНА

<span class="widget-title__inline">Загальний порядок виконання робіт</span>

  • Первинна підготовка ділянки для буріння - організація під'їзних шляхів для вантажного транспорту, розчищення майданчика, організація тимчасового зберігання обладнання та труб;
  • аналіз грунту - грунту з високим вмістом піску та вапняку буряться за особливою технологією;
  • попередні проектні роботи - на підставі аналізу грунту і технічного завдання від замовника проектується водозабірних вузол, т. е. система підготовки та очищення води, система подачі води на об'єкти водопостачання, система електропостачання свердловини;
  • буріння - найчастіше роботи проводяться за допомогою бурового верстата на базі вантажної машини;
  • запуск свердловини в експлуатацію - об'єкт буде зданий замовнику тільки після того, як артезіанська вода буде безперебійно надходити на об'єкт водопостачання.

Ми проводимо дані роботи практично на всій території Київської області. Незалежно від того пробурили свердловину фахівці нашої компанії або інші бурильники. Все, що потрібно нам знати це характеристики свердловини (статичний і динамічний рівень, глибину свердловини і її дебіт, такі дані зазвичай міститися в паспорті свердловини), відстань від свердловини до будинку, бажаний варіант облаштування свердловини і вже по телефону Ви дізнаєтеся орієнтовну вартість облаштування свердловини.

ГОЛОВНА

<span class="widget-title__inline">Підготовка точки буріння і особливості виконання робіт</span>

  • Ділянка землі шириною 5 і довжиною 10 метрів - ідеальний майданчик для буріння. На меншій площі роботи будуть проводитися набагато повільніше. Для проведення робіт визначається восьмиметрова бурова щогла, тому над точкою буріння не повинні пролягати лінії електропередач, нависати високі розлогі дерева або стояти інші подібні перешкоди.
  • У грунті на місці буріння також не повинно бути силових ліній або інших інженерних мереж. Зазвичай цей фактор враховується ще на етапі проектування свердловини. На майданчику не повинно бути будівельного сміття, тимчасових конструкцій бетонних блоків і плит. Якщо в безпосередній близькості від точки буріння знаходяться будь-які капітальні будови або декоративні об'єкти, їх необхідно вкрити поліетиленовою плівкою або тканиною. В процесі проведення робіт бризки суміші води і грунту поширюються в радіусі 5-10 метрів.
  • Для роботи насосного обладнання необхідний доступ до електричної мережі напруга 220 вольт. За відсутності централізованого джерела електроживлення фахівці використовуватимуть генератор. Буріння - за визначенням галасливий будівельний процес. Якщо територія, прилегла до місця прокладки свердловини, заселена і на ній дотримується графік виробництва гучних робіт, замовник повинен попередити про це підрядника. Цей фактор також враховується ще на етапі виробництва робіт, для розрахунку термінів здачі об'єкта.
  • Робоча бригада може знаходитися на об'єкті повний 8-годинний робочий день. Будівельна техніка до завершення робіт залишається на точці буріння, якщо існують гарантії збереження майна підрядника (охорона, система сигналізації і ін.).
  • Навесні або восени вантажна спецтехніка, задіяна в процесі буріння, залишить на ділянці сліди свого перебування (бруд, колії). Цей факт слід враховувати при організації під'їзних шляхів на вже обжиті заміські присадибні ділянки.