БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН НА ВОДУ

Ми виконуємо буріння свердловин на воду з виїздом по Київській області за допомогою малогабаритної буровою установкою для буріння артсвердловин глибиною до 150 метрів і мобільного збірної буровою установкою для буріння дрібних свердловин на пісок в важкодоступних місцях - якщо немає можливості проїзду для бурильної машини або в приміщеннях з висотою стелі не нижче 3,5 метрів.


Ми працюємо з приватними і юридичними особами. У нас в розпорядженні власний парк спецтехніки - навіть в сезон компанія має можливість реагувати на заявки оперативно.

Ми отримали величезний досвід, пробуривши більше 2500 свердловин. Жителі столиці і області вибирають нас з наступних причин.

  • Ми - компанія з буріння свердловин на воду в Києві, що гарантує результат. У нас за багато років склалася чесно зароблена репутація.
    Строго дотримуємося технології буріння. У штаті - лише фахівці з великим досвідом, які добре орієнтуються в профільних нюансах.
  • Ми використовуємо якісні сертифіковані матеріали - відповідно до ТУ і ГОСТ. Пластик нПВХ, що відповідає вимогам до труб для питного водопостачання. Параметри елементів стандартизовані, що гарантує довговічність конструкції.
  • Фахівці компанії не тільки бурять, але і виконують всі супутні роботи з водопостачання під ключ. Це дозволяє контролювати процес і спрощує рішення задачі.
  • У нас буріння водяних свердловин на воду недорого. При цьому прайс цілком відповідає гарантованої якості.
ГОЛОВНА
Про нас