Перед власниками приватних будинків, охочими забезпечити себе водою зі свердловини, нерідко виникають специфічні, нестандартні складності. Наприклад, як бути, якщо вода потрібна на вже облаштованому ділянці, якими сповнена Киівська область?

Буріння свердловини малогабаритної установкою - краще рішення, адже з її допомогою роботу можна зробити «ювелірно», не зіпсувавши ландшафт важкої бурової технікою. В результаті замовнику не доведеться довго відновлювати ділянку після завершення робіт з облаштування свердловини. Але це не єдина перевага.

ОБЛАШТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН
  • Малогабаритна бурова установка (МБУ) може працювати там, куди немає доступу стандартної бурової техніки: на тісному майданчику, в гірських районах і серед лісу. Буріння може проводитися на різних типах ґрунту.
  • МБУ легко розбирається і транспортується. Завдяки її мобільності, буріння можна проводити не тільки на відкритій місцевості, а й у приміщеннях і навіть в підвалах.
  • Мінімум підготовчих робіт: установка готова до роботи вже через 15 хвилин після прибуття на місце. МБУ може працювати від стандартної електричної мережі 220/380 В.
  • Свердловина недорого в Києві простіше технологічно, виконується швидше і вимагає менше трудовитрат. Таке буріння відмінно підійде тим, чий час на облаштування автономного водопостачання обмежена.

Очевидно, що замовити буріння малогабаритної установкою дуже вигідно, адже воно універсальне і швидкісне. Залишається відповісти на останнє запитання.

Компаній, які виконують малогабаритне буріння в Києві, безліч. Ми радимо довіряти професіоналам. Наша компанія оснащена буровим обладнанням для роботи в самих різних умовах.

Маючи велику базу даних і карту глибин водоносних шарів в Київській області, ми готові відразу проконсультувати вас щодо типу свердловини, глибини і вартості буріння. Наші фахівці зроблять все роботи швидко і якісно. Досвід роботи і незаплямована репутація - запорука того відмінного результату.

ОБЛАШТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН