Після закінчення бурильних робіт починається наступний етап - облаштування свердловини.

Його мета - забирати воду, піднімати її і подавати на об'єкт. Ми готові професійно облаштувати вашу піщану або артезіанську свердловину.

Її облаштування може бути здійснено в двох варіантах - зимовому (цілорічному) і літньому.

Перший варіант дозволяє експлуатувати водяну свердловину постійно, незалежно від сезону.

ОБЛАШТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН

Замовивши зимовий облаштування свердловини, ви отримаєте безперебійну подачу води, яка навіть при низьких температурах не замерзне. Ми пропонуємо на ваш вибір два варіанти цілорічного облаштування водяної свердловини:

  • установка кесона
  • пристрій свердловинного адаптера (більш затребуваний варіант)

Літній же варіант облаштування підходить дачних ділянок, де вода необхідна тільки в теплу пору року. Даний тип не передбачає підведення води в будинок, вона надходить безпосередньо на поверхню грунту над місцем буріння. Плюс літнього варіанту - невисока ціна.

Ми проводимо дані роботи практично на всій території Київської області. Незалежно від того пробурили свердловину фахівці нашої компанії або інші бурильники. Все, що потрібно нам знати це характеристики свердловини (статичний і динамічний рівень, глибину свердловини і її дебіт, такі дані зазвичай міститися в паспорті свердловини), відстань від свердловини до будинку, бажаний варіант облаштування свердловини і вже по телефону Ви дізнаєтеся орієнтовну вартість облаштування свердловини.

ОБЛАШТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН

Ваші вигоди роботи з нами

  • Свердловина - це надовго. Так, піщану свердловину ви зможете експлуатувати, як мінімум, п'ятнадцять років, а свердловину на вапняк - все тридцять.
  • Це швидко. Нам знадобиться від одного до трьох днів, щоб виконати повний комплекс робіт з облаштування свердловини «під ключ». Терміни залежать від типу свердловини, складності грунту і погодних умов. Оперативність, ефективність і професіоналізм в роботі - наше кредо.
  • Ваш присадибна ділянка не постраждає. При бурінні використовується малогабаритна бурова установка, яка не заподіє ніякої шкоди вашим квітам, деревам, овочам та іншим зеленим насадженням. Свердловина буде пробурена точно в зазначеному вами місці.
  • Безкоштовний виклик фахівця-консультанта на ваш об'єкт. У зручний для вас проміжок часу він приїде до вас, відповість на всі питання, оформить документи, розрахує точну кошторис і прийме оплату за обумовлені майбутні роботи.
  • Інструктаж по експлуатації свердловини. Ми проінструктіруем вас, як правильно користуватися свердловиною і уникати будь-яких неполадок, які можуть утворитися при невмілому використанні свердловини.
  • Гарантія. Ми даємо річну гарантію на всі проведені нами роботи. В нашій благонадійності можна бути впевненим.